top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıAli Orhan Yalcinkaya

patent


ünsal "sık sık fotoğraf ya da görüntülerle, içinde yaşadığımız ama değerini hiç bilemediğimiz türkiye'nin güzel insanlarını sizlere sunmaya çalışıyorum biliyorsunuz. bu kez de "en hassas duygunun insanı" türklerin, girişimci ruhunu değerlendireceğiz. kaynağımız türk patent enstitüsü'ne yapılan marka başvurularının toplandığı kitap. işte yurdum insanının, cin fikrinin en büyük göstergeleri. çok yaşa, hasta(sıyım) siempre türkiye" diyerek paylaşmış. (nereme kınası'na dikkat lütfen)

-“tasmalı konak-köpek eğitim merkezi”: türk hamam hizmetleri, güzellik salonu, masaj, kuaför, hemşirelik, veterinerlik hizmetleri.

-“nasılettin hoca”: kırbaçlar, koşum takımları, eyerleri, üzengi ve eyer kayışları, bastonlar, iş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık hizmetleri.

-“nereme”: kına, oje, ruj, rimel, krem, saç boyası, şampuan, far, allık, pudra, tuvalet kağıdı, kese kağıdı, çizim aletleri.

-“pantol 10”: pantolon, şort, bermuda şort, pantolon askısı.

-“obama”: soğutucu, dondurucu, mantı, erişte, maya, baklava, iç-dış giyim.

-“ricky martin”: başörtüsü, kırbaç, baston, jöle.

-“heidi klum”: bilet otomatı, ölçme aleti, nakit para çekme makinesi, heykel, biblo, kol düğmesi, kravat iğnesi, saat ve zaman ölçme cihazı.

-“paris hilton residence”: İnşaat hizmetleri, inşaat araç gereçlerinin ve iş makinelerinin kiralanması hizmetleri.

-“madonna spor giyim”: kot pantolon, kot etek, şapka, iç çamaşırı.

-“ronaldino”: iç ve dış giysiler.

-“eşim nerede”: cenaze hizmetleri.

-“ben keriz değilim”: sigorta ve aracılık hizmetleri.


10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page